Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 08:33
PRZECZYTAJ!
Reklama

Akcja krwiodawstwa w energetykami

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa zaprasza mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa.
Akcja krwiodawstwa w energetykami

Krew będzie można oddać w poniedziałek 30 października w godzinach od 9.00 do 13.00 w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Wodeckiego 10 (Zofiówka, budynek administracyjny B, 4. piętro, pok. 421 i 422). Akcję przeprowadza PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza. Za oddanie krwi przysługują dwa dni wolnego od pracy – w dniu donacji i następnym. 

Krew potrzebna jest przez cały rok. Kto jej potrzebuje? Poza uczestnikami wypadków drogowych krew potrzebna jest pacjentom z chorobami rozrostowymi i nowotworami, w trakcie i po chemioterapii oraz osobom wymagającym transplantacji lub zabiegów kardiochirurgicznych. 

Pamiętajmy, krwi nie da się wyprodukować, można ją tylko otrzymać w darze od innego człowieka. Ratuje ona zdrowie i życie. Świadomość, że takim prostym gestem można uratować komuś życie, daje wielką satysfakcję. 

Zapraszamy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama