Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 07:59
PRZECZYTAJ!
Reklama

Nauka pod chmurką

Fundusz ogłosił, że drugą edycję konkursu „Ekopracownia pod chmurką 2024”. Tej ekologiczny projekt skierowany jest do organów prowadzących placówki oświatowe z terenu województwa śląskiego.
Nauka pod chmurką

Celem konkursu jest utworzenie na terenie należącym do placówki pracowni dedykowanej prowadzeniu zajęć dydaktycznych na świeżym powietrzu z zakresu przyrody, biologii, ekologii, geografii, geologii itp. w szkołach podstawowych oraz szkołach średnich.

Dotacja będzie udzielana z uwzględnieniem efektów zadania i możliwości finansowych Funduszu do wysokości 80% kosztów kwalifikowanych z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota dotacji nie może przekroczyć 70 tys. zł.

Wnioski w konkursie „Ekopracownia pod chmurką 2024” składać można w terminie od 13 maja do 14 czerwca 2024 r. do godz. 15:30.

Składanych dokumentów nie należy: zszywać, bindować, wkładać do koszulek, teczek ani segregatorów, za wyjątkiem nośników elektronicznych.

Komplet dokumentów można również złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP), zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie https://www.wfosigw.katowice.pl/epuap.html.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama