Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 21:15
PRZECZYTAJ!
Reklama

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego z prestiżową nagrodą.

Kolejną prestiżową nagrodę zdobył jastrzębski Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, tym razem podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Talentów im. Wiesława Gawłowskiego, który odbył się  w Olsztynie.
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego z prestiżową nagrodą.

Autor: Fot. Puha-Volley

Podczas corocznej imprezy siatkarskiej organizowanej przez Polski Związek Piłki Siatkowej, podsumowującej rok pracy w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych odbyła się gala, podczas której uhonorowane zostały najlepsze placówki w wielu kategoriach. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego jako jedyna placówka oświatowa w Polsce, spośród 220 placówek biorących udział w projekcie, otrzymała aż trzy nominacje:

- najlepsza organizacja,

- ⁠najlepsze efekty pracy,

- ⁠największe zasięgi.

W tej ostatniej kategorii dyrektor Zbigniew Miłoś otrzymał nagrodę dla zwycięzcy i pamiątkową statuetkę.

Warto zaznaczyć, że wśród najzdolniejszej młodzieży w kraju, występującej na tym turnieju, udział wzięła zawodniczka JKS SMS Jastrzębie Wiktoria Mazur.

Wiesław Gawłowski urodził się 19 maja 1950 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Ps. „Mały”, nauczyciel wychowania fizycznego, trener, przedsiębiorca. Mistrz świata z Meksyku (1974) i mistrz olimpijski z Montrealu (1976), w reprezentacji narodowej rozegrał 366 spotkań, zginął w wypadku samochodowym (2000). Po zakończeniu reprezentacyjnej kariery wyjechał do Włoch, gdzie występował w zespole Vianello w Pescarze (grał w lidze, uczył młodzież).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama