Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 23 lutego 2024 18:10
PRZECZYTAJ!
Reklama

I Ty możesz zostać piłkarskim Orłem

Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Moszczenica systematycznie stwarza dogodne warunki do uprawiania sportu zawodnikom i trenerom. Teraz, dzięki wsparciu Fundacji JSW klub ponownie uatrakcyjnił swoją ofertę sportową dla dzieci i młodzieży.
I Ty możesz zostać piłkarskim Orłem

Do klubu sportowego UKS Orzeł Moszczenica dotarł nowoczesny sprzęt sportowy, który będzie wykorzystywany przez klub do prowadzenia codziennych treningów i zajęć, a także do współzawodnictwa sportowego. Akcesoria sportowe wpłyną na bezpośrednią poprawę jakości poziomu szkolenia młodych adeptów piłki nożnej. Ponadto, co warto podkreślić, sprzęt wpłynie na atrakcyjność oferty sportowej, co zdaniem klubu - zachęci dzieci w wieku od 10 do 15 lat do uczestnictwa w zajęciach piłkarskich.

W ramach projektu, który został dofinansowany ze środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej zakupiono piłki treningowe oraz komplet strojów meczowych składający się z koszulki i spodenek. Przedsięwzięcie zakłada również wynajem obiektów sportowych (hali i boisk), a także transport na mecze, które odbywają się poza terenem, w którym funkcjonuje UKS Orzeł Moszczenica. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mat kam 18.06.2023 05:48
Super klub, atmosfera, ludzie 😉

PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama