Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 11:31
PRZECZYTAJ!
Reklama

Trafią za kraty

Jednym z zadań, które realizują policjanci, w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Zdarza się to podczas sprawdzania ich miejsca zamieszkania lub pobytu, ale także w trakcie kontroli drogowych.
Trafią za kraty

Tym razem jastrzębscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy nie stawili się do zakładu karnego. Każde z nich ma zasądzoną karę, kobieta 170 dni, a mężczyzna 3 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności.

Najpierw jastrzębscy kryminalni zatrzymali mężczyznę. Wpadł, gdy opuszczał jeden z zakładów pracy na terenie Jastrzębia-Zdroju. 45-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna miał zasądzoną karę 3 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności. Dopuścił się bowiem uporczywego nękania innej osoby.

Drugą poszukiwaną dzielnicowi zatrzymali w jej miejscu pobytu. Była to 40-latka ukrywająca się przed organami ścigania. Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju w związku z popełnieniem przestępstwa pobicia oraz gróźb. Za ten czyn zasądzona została jej kara w wymiarze 170 dni pozbawienia wolności.

Oboje poszukiwani zostali przewiezieni do zakładów karnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące i lata.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama