Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 09:53
PRZECZYTAJ!
Reklama

Serwis AGD Śląsk

Opis działalności

AGD Śląsk to niezwykły punkt wsparcia dla wszystkich, którym zależy na sprawnym funkcjonowaniu ich codziennych pomocników w kuchni i domu. Nasza misja? Zapewnić specjalistyczne przeglądy techniczne i naprawy dla popularnego sprzętu gospodarstwa domowego w sercach śląskich miast.

W naszej szerokiej ofercie serwisowej znajdziesz naprawę programatorów, regenerację pomp zmywarek, oraz wymianę uszkodzonych podzespołów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pogwarancyjnej naprawy dużego czy małego sprzętu AGD, jesteśmy gotowi pomóc na terenie śląskiej aglomeracji.

Co wyróżnia nas spośród innych? Oferujemy oryginalne części zamienne lub sprawdzone zamienniki do Twojego sprzętu AGD, zapewniając atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Ale to nie wszystko! Nasze usługi serwisowe obejmują szeroki zakres napraw i serwisowanie płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, mikrofalowych, gazowych, piekarników i zamrażarek na obszarze Śląska. Dzięki szybkiej, fachowej i skutecznej pomocy w usuwaniu awarii sprzętu AGD, dojeżdżamy do Ciebie, abyś mógł cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich urządzeń.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - naprawiamy i serwisujemy ekspresy do kawy, czajniki elektryczne, krajalnice, suszarki do ubrań, odkurzacze, blendery, mikserów, roboty kuchenne, żelazka, tostery, opiekacze oraz roboty sprzątające.

Dlatego jeśli szukasz niezawodnego partnera do naprawy i serwisu sprzętu AGD na Śląsku, AGD Śląsk to Twoje miejsce docelowe. Odpowiedzialność, profesjonalizm i pasja - to nasze motto, które przekładamy na codzienną praktykę, dbając o sprawną pracę Twoich ulubionych urządzeń.

Kategoria

Podziel się

Lokalizacja
Lisieckiego 10
40-070 Katowice, śląskie
696318443
Reklama