Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 08:39
PRZECZYTAJ!
Reklama

Studio K sp. z o.o.

Opis działalności

Witaj w świecie snu pozbawionego kłopotliwych alergii! W Studio K sp. z o.o. podjęliśmy misję zapewnienia komfortu każdemu, niezależnie od tego, czy walczy z astmą, egzemą czy innymi uczuleniami. Nasza pościel dla alergików, wyposażona w innowacyjną tkaninę AllerGuard, to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Tkanina barierowa AllerGuard stanowi nieprzepuszczalną obronę przed alergenami, gwarantując spokojny sen nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasz zestaw pościeli składa się z kołder i poduszek wypełnionych wyłącznie polskim puchem gęsim - surowcem klasy I o niezrównanej czystości. To nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również komfortu, dzięki niezwykłej lekkości i trwałości naszych produktów.

Ale to nie koniec naszych innowacji! Nasza tkanina barierowa dla roztoczy, zbudowana z milionów mikrowłókien o średnicy mniejszej niż ludzki włos, stanowi nieprzezwyciężoną ochronę przed najdrobniejszymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu nawet najwrażliwsi mogą cieszyć się spokojnym snem, bez obaw o reakcje alergiczne.

Przekształć swoje łóżko w oazę czystości i komfortu z naszą pościelą dla alergików od Studio K sp. z o.o. Odkryj, jak przyjemny może być sen, gdy nie musisz martwić się o alergeny!

Kategoria

Podziel się

Lokalizacja
Łapczyca 535
32-744 Łapczyca, małopolskie
575123453
Reklama